TOURMAKE BUSINESS

Z virtuálnej prehliadky priamo do E-shopu!

TOURMAKE

“TourMake” je príležitosť, ktorá výrazne rozšíri funkčnosť virtuálnej prehliadky a posúva ju na úroveň informačného systému. Ako exkluzívny partner TourMake ponúkame vylepšenie už vyhotovených virtuálnych prehliadok Street View ale tiež nových. TourMake je interaktívna technológia, ktorá privedie všetkých návštevníkov priamo k Vašej firemnej prezentácii alebo do Vášho e-shopu. Teraz máte možnosť vložiť do virtuálnej prehliadky informačné boxy, odkazy, fotografie, videa a dokonca rezervačné formuláre!

Čo je vlastne Tourmake?

  • prehľadné menu zefektívňuje pohyb vo virtuálnej prehliadke
  • inteligentné informačné okná dávajú do pozornosti užívateľov dôležité informácie, ktoré sú aktuálne práve pre konkrétny pohľad
  • obsah informačných okien je vysoko variabilný (okrem textu, obrázkov alebo multimediálnych klipov môže obsahovať odkazy na ďalšie zdroje, alebo môže volať rôzne služby. Napríklad poštového klienta, vyhľadanie trasy alebo e-shop)
  • jednou z najväčších výhod je rezervačný systém vložený priamo do prehliadky Street View. Vďaka rozšíreniu TourMake si Vaši zákazníci môžu rezervovať stôl v reštaurácii, hotelovú izbu alebo športoviská priamo z virtuálnej prehliadky!
  • štatistiky – vo Vašom administrátorskom rozhraní vidíte koľko návštevníkov si pozrelo Vašu virtuálnu prehliadku a taktiež skutočnosti, ktoré ich najviac zaujali.

Čo Vám Tourmake Ponúka?

VIDEO

VIDEO

Privítajte ľudí virtuálne vo svojej firme cez VR okuliare

Zažite virtuálnu realitu na vlastnej koži.Vplávajte do úžasného sveta virtuálnej reality s inovovanými kartónovými okuliarmi od Google.Vaše virtuálne prehliadky sú 100% kompatibilné s okuliarmi GoogleCradboard.

Pozrite si príklad

Newsletter

Prihláste sa na newsletter, a ako prvý získajte informácie o našich ponukách, zľavách a novinkách.

logo

Search